O nas

Jesteśmy pasjonatami Internetu, Marketingu Internetowego oraz Public Relations. Twórcą i właścicielem serwisu jest firma Marcin Janicki Internet Marketing Freelance z siedzibą High Wycombe w UK.

Notka Prasowa umożliwia swoim klientom dystrybucję informacji o wydarzeniu, produkcie czy usłudze. Przesyłane w tym celu materiały docierają za jej pośrednictwem do wszystkich dziennikarzy, którzy zgłosili chęć otrzymywania wiadomości z danej dziedziny.

Choć serwis istnieje od początku 2011 roku, już zarejestrowało się w nim ponad 400 dziennikarzy z mediów ogólnopolskich i lokalnych (m. in. z TVN, TVN 24, TVP, Gazety Wyborczej, Dziennika Gazety Prawnej, Polskiego Radia, Radia TOK FM, Wirtualnej Polski). Ofertą portalu interesują się także media studenckie, wydawnictwa, freelancerzy oraz biura promocji.

Ideą Notki Prasowej jest bowiem zapewnienie obustronnych korzyści. Klienci mają pewność, że ich wiadomość dotrze do szerokiej grupy pożądanych odbiorców i nie zginie w gąszczu innych informacji, dziennikarze natomiast bezpłatnie otrzymują interesujące ich materiały w postaci zwięzłej notatki, często wzbogacone o przydatne dane kontaktowe i grafiki.

Notka Prasowa ceni czas użytkowników swojego serwisu. Oferuje więc również usługę redagowania tekstu dziennikarskiego na podstawie materiałów nadesłanych przez klienta.


Zespół

Marcin Janicki

Marcin Janicki

Marketing, Funkcjonalność serwisu. Zamówienia. Wysyłka materiałów do dziennikarzy.

[email protected]

Anna Komendzińska

Ania Komendzińska

Współpracownik serwisu. Ania jest odpowiedzialna za tworzenie notatek prasowych, artykułów, komunikatów i innych materiałów public relations
[email protected]